Hramuri în săptămâna 2 - 8 decembrie 2019

3 decembrie: Parohia Sfântul Cuvios Gheorghe de la Cernica (Chivasso) - păstorită de Pr. Nicolae Vasilescu, al 10-lea hram.

4 decembrie: Parohia Sfântul Ioan Damaschin (Città di Castello) - păstorită de Pr. Bogdan Agherasimoaia -  al 8-lea hram.

4 decembrie: Parohia Sfânta Muceniță Varvara (Porretta Terme) – păstorită de Pr. Ciprian Munteanu - al 10-lea hram.

5 decembrie: Parohia Sfântul Sava cel Sfințit (Portogruaro) – păstorită de Pr. Igor Baranovski - al 8-lea hram.

6 decembrie: Parohia Sfântul Ierarh Nicolae (Bologna I) – păstorită de Pr. Ion Rîmboi - al 22-lea hram.

6 decembrie: Parohia Sfântul Ierarh Nicolae (Chioggia) – păstorită de Pr. Ioan Guță - al 9-lea hram.

6 decembrie: Parohia Sfântul Ierarh Nicolae (Roma XIII – Monte Sacro) – păstorită de Pr. Horia Grădinaru - al 3-lea hram.

7 decembrie: Parohia Sfânta Muceniță Filofteia de la Curtea de Argeș (Canicatti) – păstorită de Pr. Dănuț Băcăuanu – al 14-lea hram.

Departamentul de Comunicare și Imagine al EORI

Scrivi anche tu sulla dichiarazione dei redditi il C. F.: 97558250581