"Io vi do un nuovo comandamento: che vi amiate gli uni gli altri. Come io vi ho amati, anche voi amatevi gli uni gli altri." (Giovanni 13, 34)

Șantierul Parohiei Padova Nord Limena

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu și cu binecuvântarea Preasfințitului Părintelui nostru Siluan, au început lucrările pe șantierul Parohiei noastre. Terenul cu suprafața de 5.000 de metri pătrați a fost obținut în concesiune de la Primăria orașului Limena. Zilele acestea s-a lucrat la fundația Centrului Parohial, urmând ca după prima săptămână din septembrie să începem pregătirile pentru fundația Bisericii. Domnul să ne ajute în continuare!

Preot Nicolaie Ticiu, Padova Nord Limena

 

 

Portalul EORI

Ricerca

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}

5X1000

 

 
 

Calendario ortodosso

 

Apostolia

Reportage EORI

 
 

Buona parola

Numero di visitatori

2985567