"Io vi do un nuovo comandamento: che vi amiate gli uni gli altri. Come io vi ho amati, anche voi amatevi gli uni gli altri." (Giovanni 13, 34)

Conferință despre identitate în Parohia Cirié

Parohia “Sfântul Apostol și Evanghelist Matei” – Cirié va găzdui sâmbătă, 30 noiembrie, seminarul: “Căsătorie cu sens”. Acesta va fi susținut de Cristina Sturzu, Consilier în dezvoltare personală și psihoterapeut.

În contextul serbării Zilei Naționale a României duminică, 1 decembrie, Parohia Cirié va găzdui conferința: “Din naștere român, în veșnicie al lui Hristos”. Prelegerea va fi susținută de Pr. Constantin Sturzu, Consilierul Sectorului de Comunicare și Relații Publice al Arhiepiscopiei Iașilor.

Portalul EORI

Ricerca

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}

5X1000

 

 
 

Calendario ortodosso

 

Apostolia

Reportage EORI

 
 

Buona parola

Numero di visitatori

2897540