"Să vă iubiți unul pe altul precum Eu v-am iubit pe voi." (Ioan 13, 34)

A doua tranșă de ajutoare la SALUZZO

Cu ajutorul lui Dumnezeu, în parohia SALUZZO s- a strâns a doua tranșă de ajutoare destinată azilului de bătrâni aflat sub îngrijirea mănăstirii Bogdănești, județul Suceava (îmbrăcăminte, câteva alimente și obiecte de igiena intima).Mulțumim domnului Moisa Gabriel la inițiativa căruia s- au adunat lucrurile și doamnei Coviti Tanța pentru consistenta contribuție.

Pr. Simota Codrin

 

 

Portalul EORI

Căutare

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}

5X1000

 

I fondi del 5 per mille saranno utilizzati per diverse attività sociali: l'aiuto ai bambini e ai poveri, la cura dei senzatetto e dei malati, etc.

Scrivi anche tu sulla dichiarazione dei redditi il C.F.: 97558250581

 
 

Sinaxar

 

Apostolia

FTOUB Roma

Reportaje EORI

 
 

Cuvânt bun

Vizitatori pe site

2990193