"Să vă iubiți unul pe altul precum Eu v-am iubit pe voi." (Ioan 13, 34)

Șantierul Parohiei Padova Nord Limena

Cu ajutorul Bunului Dumnezeu și cu binecuvântarea Preasfințitului Părintelui nostru Siluan, au început lucrările pe șantierul Parohiei noastre. Terenul cu suprafața de 5.000 de metri pătrați a fost obținut în concesiune de la Primăria orașului Limena. Zilele acestea s-a lucrat la fundația Centrului Parohial, urmând ca după prima săptămână din septembrie să începem pregătirile pentru fundația Bisericii. Domnul să ne ajute în continuare!

Preot Nicolaie Ticiu, Padova Nord Limena

 

 

Portalul EORI

Căutare

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}

5X1000

 

I fondi del 5 per mille saranno utilizzati per diverse attività sociali: l'aiuto ai bambini e ai poveri, la cura dei senzatetto e dei malati, etc.

Scrivi anche tu sulla dichiarazione dei redditi il C.F.: 97558250581

 
 

Sinaxar

 

Apostolia

FTOUB Roma

Reportaje EORI

 
 

Cuvânt bun

Vizitatori pe site

2992130