Adunare preoțească și conferința părintelui Liviu Barbu la Pinerolo

În contextul Săptămânii Misiunii în teren, și cu ocazia hramului protopopiatului Piemonte II, cu binecuvântarea Preasfințitului Părinte Siluan al Episcopiei Ortodoxe Române a Italiei, în parohia "Sfântul Voievod Ștefan cel Mare" din Pinerolo a avut loc adunarea clericilor din protopopiatele din Piemonte și împreună slujirea Vecerniei Mari a sărbătorii Sfinților Arhangheli Mihail și Gavriil. După slujba Vecerniei, PC Pr. Dr. Liviu Barbu, de la parohia Norwich (Anglia) a susținut conferința cu titlul "Dimensiunea întreită a slujirii preotești în diaspora".

Scrivi anche tu sulla dichiarazione dei redditi il C.F.: 97558250581