"Să vă iubiți unul pe altul precum Eu v-am iubit pe voi." (Ioan 13, 34)

Conferință despre identitate în Parohia Cirié

Parohia “Sfântul Apostol și Evanghelist Matei” – Cirié va găzdui sâmbătă, 30 noiembrie, seminarul: “Căsătorie cu sens”. Acesta va fi susținut de Cristina Sturzu, Consilier în dezvoltare personală și psihoterapeut.

În contextul serbării Zilei Naționale a României duminică, 1 decembrie, Parohia Cirié va găzdui conferința: “Din naștere român, în veșnicie al lui Hristos”. Prelegerea va fi susținută de Pr. Constantin Sturzu, Consilierul Sectorului de Comunicare și Relații Publice al Arhiepiscopiei Iașilor.

Portalul EORI

Căutare

{{#image}}
{{/image}}
{{text}} {{subtext}}

5X1000

 

I fondi del 5 per mille saranno utilizzati per diverse attività sociali: l'aiuto ai bambini e ai poveri, la cura dei senzatetto e dei malati, etc.

Scrivi anche tu sulla dichiarazione dei redditi il C.F.: 97558250581

 
 

Sinaxar

 

Apostolia

FTOUB Roma

Reportaje EORI

 
 

Cuvânt bun

Vizitatori pe site

2881934